Chronology
"Yeni Fikir VI" startap müsabiqəsinin planlaşdırlmış xronologiyası
- Müsabiqə elan olunur: 04 mart 2019.
- Startap layihələrin (online) qeydiyyatı: 05 mart - 05 may 2019.
- Startapların formalaşması və inkişafına xidmət edən təlim və mentorluq xidmətlərinin təşkili: 05 mart - 05 may 2019.
- İlkin (online) qiymətləndirmə və yarımfinalçıların seçilməsi prosesi: 06 may - 15 may 2019.
- Yarımfinala vəsiqə qazanmış layihələrin elan olunması: 20 may 2019-a kimi.
- Yarımfinalçılara təlim və mentorluq xidmətlərinin verilməsi: 20 may - 10 iyun 2019.
- Yarımfinal proqramının təşkili: 14-15 iyun 2019.
- Finalçılara təlim və mentorluq xidmətlərinin verilməsi: 17 iyun - 03 iyul 2019
- Final proqramının təşkili: 05 iyul 2019 (saat 09:00-12:30).
- Mükafatlandırma və "demoday" proqramının təşkili: 05 iyul 2019 (saat 14:30-16:40).
- Seçilmiş ən yaxşı 5 perspektivli layihənin (qaliblərin) inkubasiya və akselerasiya proqramına cəlb olunması: 06 iyul 2019-cu il tarixindən başlayaraq.
www.yenifikir.az veb səhifəsindən istifadə etməklə layihələri qeydiyyatdan keçirmək olar.
"Yeni Fikir VI" startap müsabiqəsi əsasında keçirilən və keçiriləcək tədbirlər haqqında:
№ |
Tarix / saat |
Məkan |
Növü |
1 |
07.03.2019 11:00-12:30 |
Bakı Mühəndislik Universiteti (İqtisad. binası akt zalı) |
İnfosessiya (təşkil olunub) |
2 |
12.03.2019 11:00-12:30 |
İnfosessiya (təşkil olunub) |
|
3 |
14.03.2019 09:30-13:30 |
Təlim və mentorluq proqramı (təşkil olunub) |
|
4 |
17.03.2019 09:30-13:30 |
Təlim və mentorluq proqramı (təşkil olunub) |
|
5 |
30.03.2019 10:00-13:00 |
(World Business Center, 2-ci mərtəbə) |
Təlim və mentorluq proqramı (təşkil olunub) |
6 |
02.04.2019 14:00-16:00 |
Azərbaycan Dövlət Neft və Sənaye Universiteti (əsas bina, 250 No-lu auditoriya) |
Təlim və mentorluq proqramı (təşkil olunub) |
7 |
03.04.2019 13:30-16:00 |
Təlim və mentorluq proqramı (təşkil olunub) |
|
8 |
04.04.2019 10:00-13:00 |
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universiteti (əsas tədris binası, böyük akt zalı, İstiqlaliyyət küç. 6) |
Təlim və mentorluq proqramı (təşkil olunub) |
9 |
05.04.2019 10:00-13:00 |
Azərbaycan Texniki Universiteti (əsas bina, akt zalı / Ünvan: H.Cavid prospekti 25) |
İnfosessiya (təşkil olunub) |
10 |
06.04.2019 10:00-13:00 |
Təlim və mentorluq proqramı (təşkil olunub) |
|
11 |
07.04.2019 09:30-13:30 |
Təlim və mentorluq proqramı (təşkil olunub) |
|
12 |
13.04.2019 10:00-14:00 |
UTECA Azərbaycan Texnologiya Universiteti Gəncə şəhəri |
Təlim və mentorluq proqramı
(təşkil olunub) |
13 |
19.04.2019 13:00-15:30 |
Azərbaycan Kooperasiya Universiteti ( Ünvan : Nəcəf Nərimanov küç. 93 ) |
Təlim və mentorluq proqramı (təşkil olunub) |