Xronologiya

"Yeni Fikir VI" startap müsabiqəsinin planlaşdırlmış xronologiyası

 

  1. Müsabiqə elan olunur: 04 mart 2019.
  2. Startap layihələrin (online) qeydiyyatı: 05 mart - 05 may 2019.
  3. Startapların formalaşması və inkişafına xidmət edən təlim və mentorluq xidmətlərinin təşkili: 05 mart - 05 may 2019.
  4. İlkin (online) qiymətləndirmə və yarımfinalçıların seçilməsi prosesi: 06 may - 15 may 2019.
  5. Yarımfinala vəsiqə qazanmış layihələrin elan olunması: 20 may 2019-a kimi.
  6. Yarımfinalçılara təlim və mentorluq xidmətlərinin verilməsi: 20 may - 10 iyun 2019.
  7. Yarımfinal proqramının təşkili: 14-15 iyun 2019.
  8. Finalçılara təlim və mentorluq xidmətlərinin verilməsi: 17 iyun - 03 iyul 2019
  9. Final proqramının təşkili: 05 iyul 2019 (saat 09:30-13:00). (Tarix dəyişikliyi olduğu halda, elan olunacaq)
  10. Mükafatlandırma və "demoday" proqramının təşkili: 05 iyul 2019 (saat 16:00-18:00). (Tarix dəyişikliyi olarsa, elan olunacaq)
  11. Seçilmiş ən yaxşı 5 perspektivli layihənin (qaliblərin) inkubasiya və akselerasiya proqramına cəlb olunması: 06 iyul 2019-cu il tarixindən başlayaraq.

 

www.yenifikir.az veb səhifəsindən istifadə etməklə layihələri qeydiyyatdan keçirmək olar.

 

 

"Yeni Fikir VI" startap müsabiqəsi əsasında keçirilən və keçiriləcək tədbirlər haqqında:

 

Tarix / saat

Məkan

Növü

1

07.03.2019

11:00-12:30

 Bakı Mühəndislik Universiteti (İqtisad. binası akt zalı)

 İnfosessiya

 (təşkil olunub)

2

12.03.2019

11:00-12:30

 Bakı Mühəndislik Universiteti (əsas bina akt zalı)

 İnfosessiya

 (təşkil olunub)

3

14.03.2019

09:30-13:30

 Sumqayıt Dövlət Universiteti (böyük akt zalı)

 Təlim və mentorluq proqramı

 (təşkil olunub)

4

 17.03.2019

09:30-13:30

 İnnoland İnkubasiya və Akselerasiya Mərkəzi

 Təlim və mentorluq proqramı

 (təşkil olunub)

5

30.03.2019

10:00-13:00

 "İrəli" İctimai Birliyi

 (World Business Center, 2-ci mərtəbə)

 Təlim və mentorluq proqramı

 (təşkil olunub)

6

 02.04.2019

14:00-16:00

 Azərbaycan Dövlət Neft və Sənaye Universiteti

 (əsas bina, 250 No-lu auditoriya)

 Təlim və mentorluq proqramı

 (təşkil olunub)

7

03.04.2019

13:30-16:00

 Bakı Mühəndislik Universiteti (əsas bina akt zalı)

 Təlim və mentorluq proqramı

 (təşkil olunub)

8

04.04.2019

 10:00-13:00

 Azərbaycan Dövlət İqtisad Universiteti

 (əsas tədris binası, böyük akt  zalı, İstiqlaliyyət küç. 6)

 Təlim və mentorluq proqramı

 (təşkil olunub)

9

05.04.2019

 10:00-13:00

 Azərbaycan Texniki Universiteti

 (əsas bina, akt zalı /  Ünvan: H.Cavid prospekti 25)

 İnfosessiya

 (təşkil olunub)

10

 06.04.2019

 10:00-13:00

 Bakı Mühəndislik Universiteti (İqtisad. binası akt zalı)

 Təlim və mentorluq proqramı

 (təşkil olunub)

11

07.04.2019

 09:30-13:30

 İnnoland İnkubasiya və Akselerasiya Mərkəzi

 Təlim və mentorluq proqramı

 (təşkil olunub)

12

13.04.2019

 10:00-14:00

 UTECA Azərbaycan Texnologiya Universiteti

 Gəncə şəhəri

 Təlim və mentorluq proqramı

 (təşkil olunub)

13

 19.04.2019

 13:00-15:30

 Azərbaycan Kooperasiya Universiteti

 ( Ünvan : Nəcəf Nərimanov küç. 93 )

 Təlim və mentorluq proqramı

 (təşkil olunub)